Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 an
#1
Exclamation 
 Ce repede a trecut un an, nici nu am simtit cand a trecut. Comunitatea este una foarte misto si cu oameni de nota 20 (cu mici exceptii), deci imi place maxim aceasta comunitate! 
 Mult noroc in continuare si sa speram ca reusim sa o dezvoltam si sa ajungem locul 1 in Romania!
Arrow Forta Jucausii! 


Imi place ca fac parte din aceasta comunitate, este una foarte minunata si primitoare, este una dintre cele mai frumoase comunitati in care am fost.
Respect Fondatorilor!
Mult noroc cu aceasta comunitate, sper sa nu se inchida niciodata!
Lumea te critica, indiferent ce faci!
 
                                               [Image: Untitled-1.gif] 
#2
Multumim ca sunteti alaturi de noi, mai ales ca acum comunitatea a intrat in cel de-al treilea an de activitate.
Am vazut ca s-a alaturat si cel de-al doilea server de hns care de asemenea va avea si el succes.
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>
#3
Și eu voiam să aduc un server de hns, 650 fără level mode, dar nu am găsit un addons de hns și nu am avut timp să stau să fac unul de la 0, dar pe viitor, cine știe, poate reușesc să fac rost și mai apare un alt server, care cred că va avea succes.
Lumea te critica, indiferent ce faci!
 
                                               [Image: Untitled-1.gif] 
#4
eu nu cred
#5
(31-10-2017, 10:45 AM)mixatu Wrote: eu nu cred

savage Smile)))
Cauți un programator/pentester ? Ai vreo problemă cu PC-ul ? Dă-mi PM și te rezolv ! ( click )
Vând diferite. ( click )

"Back to a time when minds were just matter
If you stated opinion then bones would begin to shatter"
#6
Quote:Topicurile făcute în această secţiune vor fi închise de către un moderator după 7 zile de inactivitate.
Topic Lock


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)