Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS GO free
#1
Ce parere aveti despre CS GO acum ca s-a bagat free doar ca sa atraga mai multi playeri, avand in vedere ca s-a bagat si un nou mod de joc ?, mi se pare super aiurea dar acum vor fi mai populare serverele de go decat cele de 1.6
#2
Nush daca au rezolvat ceva făcând jocul free....
Acum numarul jucatorilor de CS:GO va fi mult mai mare iar serverele mult mai populate dar vor fi si mai multi codati.
Oricum, eu tot la 1.6 raman Smile
<p style="" class=""><br></p><p class="sceditor-nlf"><br></p>
#3
(06-01-2019, 01:42 AM)KiDuTzu Wrote: Ce parere aveti despre CS GO acum ca s-a bagat free doar ca sa atraga mai multi playeri, avand in vedere ca s-a bagat si un nou mod de joc ?, mi se pare super aiurea dar acum vor fi mai populare serverele de go decat cele de 1.6
Sincer, cred ca vor sa "inchida" cs 1.6 iar asta este metoda gasita de ei...
Intr-adevar, erau multi inainte care deschideau servere de GO si erau 0/32 iar acum vor avea o sansa sa le populeze...
Nu este rea ideea iar personal nu stiu daca merge si Ranked pe acea varianta, cert este ca daca merge, jucatorii de rank vor avea zile grele Smile
Mark Twain Wrote: Nu te certa niciodată cu oamenii proști. Te vor trage în jos la nivelul lor și te vor bate cu experiența.
Dr.House Wrote:Toata lumea minte!!
[Image: prj2kDR.png]
#4
Merge Rank-ul si pentru cei ce l-au luat pe gratis
Doar ca cei ce l-au cumparat au PRIME ENABLED adica pot sa joace doar cu cei ce il au cumparat si cei care nu au cumparat jocul or sa prinda toti codatii
Sincer mi se pare o prostie, daca tot voiau sa populeze ultimul mod de joc adaugat, faceau un CS separat care avea doar modu ala
#5
[Image: 2j2w5k4.jpg]

Big Grin Big Grin
<p style="" class=""><br></p><p class="sceditor-nlf"><br></p>
#6
Quote:Topicurile făcute în această secţiune vor fi închise de către un moderator după 7 zile de inactivitate.


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)