Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Discutii] Scoala.
#11
Eri 4 lectii,de azi pana marti vacanta Big Grin
#12
Mai nimic azi, un 8 la biologie si am facut doar 3 ore
#13
Clar, azi miercuri si joi stam acasa, dau cei de a 11-12 simulari b)



  • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
#14
Daca tot ai adus vorba de simulari ma intreb: CUM V-ATI DESCURCAT? Ce parere aveti? Daca tot am trecut prin bac aveti intrebari?
Mark Twain Wrote: Nu te certa niciodată cu oamenii proști. Te vor trage în jos la nivelul lor și te vor bate cu experiența.
Dr.House Wrote:Toata lumea minte!!
[Image: prj2kDR.png]
#15
Am inteles ca celor de la a 11-a le-a picat Harap Alb Smile



  • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
#16
(09-03-2016, 01:12 AM)StefyZz Wrote: Daca tot ai adus vorba de simulari ma intreb: CUM V-ATI DESCURCAT? Ce parere aveti? Daca tot am trecut prin bac aveti intrebari?
Luni nu m.am trezit si azi mi.era rusine sa ma duc dupa ce luni n.am fostSmile)) Oricum, sunt doar niste simulari
#17
Si da, maine vine scoala, incep din plin cu matematica :| Succes tuturor maine.



  • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
#18
Voi ce ati mai facut la scoala ?



  • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
#19
Mai nimic, aiurea. Ore si ne-am prostit =)) Tu?
#20
Da, am dat test la franceza facem francofonie, si ne-a dat de invatat, mama cate avem pe cap pentru luni Smile



  • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)