Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PROPUNERE] Canal de YouTube
Salut ! Am vazut ca nu exista un model pentru propunere, asa ca o voi scrie in felul meu Smile
Propunerea mea este sa, alegeti vreo 3-4 membrii care sa aiba acces la canalul de YouTube, si acestia sa posteze pe rand, regulat ! 
Daca vi se pare propunerea mea ok, lasati un PRO si daca sunteti in putere, un ACCEPTAT !
Salutare!
Dacă se vor gasi 3-4 membri care să posteze regulat, cam ce ar putea posta aceştia? Intreb, deoarece pe comunitatea noastră nu mai este niciun server de CS 1.6 pe care poti face gameplaye-uri, nu se mai organizeaza tombole, concursuri ş.a.m.d.
In orice caz, dacă mai găseşti 3-4 membri, si impreună cu tine ( dacă doreşti bineințeles) si doriți să vă ocupați, eu va pot da canalul in administrare.
(20-07-2018, 02:06 PM)4eVeR Wrote: Salutare!
Dacă se vor gasi 3-4 membri care să posteze regulat, cam ce ar putea posta aceştia? Intreb, deoarece pe comunitatea noastră nu mai este niciun server de CS 1.6 pe care poti face gameplaye-uri, nu se mai organizeaza tombole, concursuri ş.a.m.d.
In orice caz, dacă mai găseşti 3-4 membri, si impreună cu tine ( dacă doreşti bineințeles) si doriți să vă ocupați, eu va pot da canalul in administrare.

Salut ! Poti sa-mi dai mesaj pe Facebook, ca sa discutam mai multe ? Cristi Mihai ma numesc pe facebook
(23-07-2018, 12:18 PM)justmecristi Wrote:
(20-07-2018, 02:06 PM)4eVeR Wrote: Salutare!

Salut ! Poti sa-mi dai mesaj pe Facebook, ca sa discutam mai multe ? Cristi Mihai ma numesc pe facebook

Lasa-i Link de la profilul tau si te gaseste mai repede ca numai un Cristi Mihai gasesti daca stai sa cauti Smile)
Mark Twain Wrote: Nu te certa niciodată cu oamenii proști. Te vor trage în jos la nivelul lor și te vor bate cu experiența.
Dr.House Wrote:Toata lumea minte!!
resim
Link sters.
Inactiv.
Topic Lock

Bookmarks

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)