Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Portofoliu] Amalia
#1
Aici îmi voi posta lucrările. Big Grin

X[Image: omgx69.png]X[Image: OMG.png]X[Image: image.png]X[Image: dia.png]X[Image: jucax1.png]X[Image: OMGx2.png]
#2
[Image: UNTIL2.png] [Image: sem2.png] [Image: juca.png] [Image: FUM.png] [Image: apa.png]
#3
Pentru început lucrezi frumos dar nu strică să mai retuşezi puţin la text.
KW
#4
Daca esti la inceput, pot spune ca te descurci. Mai retuseaza putin blurul, dai putin mai multa lumina. KW!
[Image: cCS9PSb.png]

[Image: m0OB9Qp.png]
#5
Frumoase Lucrari de inceput ! Daca ai avea si putin efecte prin ele, pot spune din partea mea ca meriti gradul Designer , multa bafta in continuare ! Smile
Silence[MaN]
Realizari Jucausii : 

Helper 2 RPG /up/ Admin 1 RPG // ADMIN 2 RPG // To be continued..
Rank 6 Hitman -- RPG
Rank 7 FBI ( Leader ) -- RPG
Rank 7 Los Vagos ( Leader ) -- RPG 
Rank 7 Ballas ( Leader ) -- RPG
#6
NEW:[Image: amy.png]X[Image: avatar.png]X[Image: avatart.png]X[Image: avatarx1.png]X[Image: beast.png]
CADOU ABC: [Image: cadouabc.png]
NEW: [Image: city.png]X][Image: DETH.png]X[Image: fail.png]X[Image: fuck.png]X[Image: hasky.png]X[Image: imgfrumix.png]
NEW: [Image: ithinkfail.png]X[Image: lunix.png]X[Image: masina.png]X[Image: name.png]X[Image: nature.png]X[Image: neh.png]
NEW: [Image: nou.png]X[Image: numex2.png]X[Image: relax.png]X[Image: sometext.png]X[Image: text.png]X[Image: val.png]
#7
Chiar sunt frumoase,felicitări pentru munca depusă Smile .
#8
Doresc un font.

#9
Mai lasa pattern-ul ala ca scazi calitatea stockurilor si mai lucreaza la culori ca sunt cam moarte.
Da-mi un pm daca vrei sa te ajut cu sfaturi
#10
Foarte faine lucrarile Smile


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)