Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Portofoliu]#wein - Back
#11
(01-03-2016, 09:27 PM)wein Wrote: [Image: A0EQBaH.png] 

Versiunea cea mai reușită. La această imagine merg foarte bine culorile, dar parcă e prea mult negru Smile) E destul de bine blend-uit renderul in imagine, dar parcă mai are nevoie de ceva. Eu zic că fără text, cu puțin mai multă lumină ar fi arătat mult mai bine rezultatul. Dar pentru început e destul de bine. Aprofundează și o să îți iasă muuuult mai bine! *nici eu nu sunt as într-ale lucratului pe render Smile)*
Felicitări și baftă!
[Image: gGIA0zg.png]
---------------------------------------------------------------------------------
[Image: YwR684W.gif]
#12
Frumoase lucrari Bravo!
#13
NEW : [Image: Md0zs7B.png]   [Image: aylcUuP.png]
#14
Daaaaamn!!
Foarte frumos ți-a ieșit. Îmi place stilul tău. Mie nu prea îmi ies așa Smile) Mai mult smudge înspre lateral, decât așa centrat ca la tine.
Revenind la subiect, îmi plac mult culorile alese. 
Niște sfaturi ar fi să întuneci puțin marginile, să arate mai dramatic poza; poți încerca niște mici ajustări cu Hue/Saturation/Exposure etc. și poate mai adaugi vreun Gradient Map-două (Nu strică Smile) ), să mai pui o cantitate mică de Sharpen (o să vezi tu după aceea pe unde ar trebui mai mult sau mai puțin, dar să nu exagerezi cu el Smile) ).

Proud of you! Congratulations Big Grin
Baftă în continuare!
[Image: gGIA0zg.png]
---------------------------------------------------------------------------------
[Image: YwR684W.gif]
#15
Mutat .
#16
felicitări foarte frumoase lucrari !
#17
Frumoase lucrari Big Grin
#18
Lucrezi frumos. Good job!
[Image: cCS9PSb.png]

[Image: m0OB9Qp.png]
#19
Mutat la creatii design!
#20
Frumoase lucrare ,mai asteptam Smile


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)