Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Servere gratuite de SAMP !
#41
(27-11-2016, 07:35 PM)robert_rbt Wrote: Salutare, numele meu este Robert si am 19 ani!Sunt un baiat foarte Serios  si sociabil. Am prieteni care se ocupa de Scripting (fiind capabil sa detin un server) doar ca financiar nu imi prea permit... Doresc sa deschid un server de RPG sau GF !  Echipă staff nu am momentan, dar o sa imi gasesc in cel mai scurt timp posibil. O sa ma straduiesc sa adun jucatori !!
Nigger frate discutam in privat ok !

Sunt satul de promisiuni, vreau sa vad ca ai deja 5 oameni si dupa discutam de server.
S-a mai eliberat un server, acum sunt 3 IP-uri disponibile pentru persoanele interesate sa aibe propriul server de SAMP.
Cerintele nu sunt mari!
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>
#42
Sunt In echipa lui robert_rbt Detalii in PM
Salut
Ma Numesc Daniel Cum Ma Cunoasteti TheRonFTW
Vreau sa Fiu un Membru Decent In Comunitatea Jucausi.net 
Daca aveti Neintelegeri PM sau Facebook ID: Daniel Demian

#43
(27-11-2016, 08:48 PM)TheRonFTW Wrote: Sunt In echipa lui robert_rbt Detalii in PM

Nu am cerut nici o confirmare din partea lui robert, gandeste inainte sa comentezi undeva.
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>
#44
In continuare au ramas 3 servere libere, celelalte 2 IP-uri sunt deja dezvoltate si cresc zilnic.
Vreau sa multumesc lui Stefyz pentru ca se ocupa de acest proiect pe parte de administrare si suport, si pentru cele doua servere care le are in grija, SAMP si RPG.
Serverul RPG.Jucausii.Net are si panou cu subdomeniu si acces FTP oferit de comunitate: http://rpgpanel.jucausii.net/

Caut oameni seriosi pentru a se implica in acest proiect, cerintele sunt mici, conditiile sunt cat se poate de bune, pe scurt ofer tot ce trebuie pentru dezvoltarea intocmai a unui server de GTA San Andrea Multi-Player.
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>
#45
Salut,as dori si eu sa pot primi un server de sa-mp,ma voi ocupa de el si îți voi respecta cerințele,voi avea si o echipa in scurt timp.Pentru detalii contacteaza-ma in pm.
#46
Deci:
1. Nu ai inca o echipa si a zis clar Nigger sa ai echipa cand faci cererea.
2. Esti NESERIOS. Ai stat pe serverul Samp.Jucausii cat ai avut helper iar cand ti-a fost scos pentru inactivitate ai plecat pe serverul RPG.Jucausii unde ai dat de roby care a fost sufletist ca si mine si ti-a acordat o sansa. Vad ca si acolo dai cu piciorul si vrei host doar de dragul de a ocupa un host sa zici ca ai server.
3. Nu sti sa scriptezi.
4.Nigger asta e parerea mea dar decizia vine din partea ta.
Mark Twain Wrote: Nu te certa niciodată cu oamenii proști. Te vor trage în jos la nivelul lor și te vor bate cu experiența.
Dr.House Wrote:Toata lumea minte!!
[Image: prj2kDR.png]
#47
(06-12-2016, 01:24 PM)StefyZz Wrote: Deci:
1. Nu ai inca o echipa si a zis clar Nigger sa ai echipa cand faci cererea.
2. Esti NESERIOS. Ai stat pe serverul Samp.Jucausii cat ai avut helper iar cand ti-a fost scos pentru inactivitate ai plecat pe serverul RPG.Jucausii unde ai dat de roby care a fost sufletist ca si mine si ti-a acordat o sansa. Vad ca si acolo dai cu piciorul si vrei host doar de dragul de a ocupa un host sa zici ca ai server.
3. Nu sti sa scriptezi.
4.Nigger asta e parerea mea dar decizia vine din partea ta.

Cerbul nu va primi nici un server.
In continuare raman 3 IP-uri libere, astept cereri!
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>
#48
Buna Seara, as dori daca se poate sa primesc si eu un server de samp?!
 
- Am mai avut in trecut servere unele chiar populate (lucru ce pot dovedi).
- Am o experienta medie in scripting, cu care pot adauga,rezolva,modifica,creea,infrumuseta un gamemode; Si o echipa cu care sa incep un nou proiect.
#49
(19-12-2016, 12:01 AM)dydutzztgn Wrote: Buna Seara, as dori daca se poate sa primesc si eu un server de samp?!
 
- Am mai avut in trecut servere unele chiar populate (lucru ce pot dovedi).
- Am o experienta medie in scripting, cu care pot adauga,rezolva,modifica,creea,infrumuseta un gamemode; Si o echipa cu care sa incep un nou proiect.

Cauta-ma in privat pentru detalii.
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>
#50
Salut. Numele meu este Mihai și am vârsta de 17 ani.
Sunt hotărât să încep un nou proiect cu un server de SA:MP. Activez pe acest joc din anul 2012. Consider că am acumulat un bagaj foarte voluminos de cunoștințe, scriptez folosind programul Sublime Text 3, lucrez de jumătate de an la un gamemode RPG, încercând să fac ceva cât mai original, chiar dacă este foarte dificil. Ca echipă, suntem 5 băieți, prieteni foarte buni (în viața reală, deci nu poate exista ideea de "înșelătorie"). Lucrez doar cu cine știu că e capabil să facă asta, așa că știu că vom face o treabă bună. Știu că sunt nou pe acest forum, dar dintre toate mesajele și cererile din acest topic mi-am format o idee și consider că serverele nu ar trebui să se irosească aiurea, vă pot da gamemode-ul pe care lucrez să vă faceți o părere. O seară frumoasă și sărbători fericite!


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)