Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[VJO] pentru Jucausii.NET //END OF LIFE
#1
[VJO] - Jucausii.NET


Te-ai saturat sa cauti un admin pe server la fiecare 5 minute ca sa vorbesti cu el ?
Esti admin si vrei sa stii cand intra pe server un jucator suspect chiar daca tu ai alta treaba intre timp si nu poti sta pe server?
Vrei sa afli cand intra vreun amic de-al tau pe server cu toate ca faci altceva intre timp ?
Sau din oricare alt motiv vrei sa stii cand intra cineva pe server fara ca tu sa fii pe server ?


Daca raspunsul tau la macar una din intrebarile de mai sus este DA atunci aplicatia [VJO]-Jucausii.Net te va ajuta.



AUTOR: ae.
LIMBAJE FOLOSITE : Batch, VBS, 3rd party-uri in C++ 


Ce este [VJO]

  • VJO este o aplicatie simpla, rapida si eficienta care te va anunta cand jucatorii precizati de tine intra pe server. 
Cum functioneaza [VJO] ?

  • Simplu ! Tine cont de pagina de gametracker a serverului precizat si se foloseste de ea si de alte cateva procedee pentru a detecta cand intra un jucator pe server. 
De la ce vine [VJO] ?
  • VJO este prescurtarea pentru Verificare Jucator Online
Cand a fost creat programul [VJO] ?
  • [VJO] a fost creat pe 25 Martie 2017 .
Cum arata [VJO] ?
  • Pot spune ca programul nu are cel mai reusit design dar este eficient . Voi pune o poza mai jos !
Bun,frumos totul dar are eticheta Jucausii.NET ?
  • Da, o puteti observa si in poze.





Am facut aplicatia asta din interes personal ,asteptam sa intre cineva pe un server si m-am gandit ca poate mai multa lume ar avea nevoie asa ca am modificat-o si am facut posibila utilizarea usoara pentru toti userii. 

Sper sa va ajute macar pe unii dintre voi daca nu pe toti

Big Grin

[Image: bra.jpg]


TUTORIAL VIDEO (scuze pentru calitate)


ASTEPT PARERI ! DACA GASITI BUG-URI ANUNTATI-MA !
Cauți un programator/pentester ? Ai vreo problemă cu PC-ul ? Dă-mi PM și te rezolv ! ( click )
Vând diferite. ( click )

"Back to a time when minds were just matter
If you stated opinion then bones would begin to shatter"
Reply
#2
Gj man , mai fa posturi si aplicat pt IT MAN , avem nevoie


 
Reply
#3
Pareri ?
Cauți un programator/pentester ? Ai vreo problemă cu PC-ul ? Dă-mi PM și te rezolv ! ( click )
Vând diferite. ( click )

"Back to a time when minds were just matter
If you stated opinion then bones would begin to shatter"
Reply
#4
Foarte ingenios, felicitari pentru programul creat!
Ai toate calitatile necesare pentru gradul de IT Man, daca te intereseaza, poti lasa o confirmare in PM.
Mai asteptam pareri, poate eventual si sugestii.
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>
Reply
#5
Foarte reușit din punctul meu de vedere,am mai văzut ( tentative ) de programe gen acesta dar nu erau funcționale 100%.
O să îl descarc cât de curând să îl pun in practică .
Reply
#6
(29-03-2017, 09:17 PM)Nigger Wrote: Foarte ingenios, felicitari pentru programul creat!
Ai toate calitatile necesare pentru gradul de IT Man, daca te intereseaza, poti lasa o confirmare in PM.
Mai asteptam pareri, poate eventual si sugestii.

 Mulțumesc de părere și mulțumesc și de ofertă ! Îți voi lăsa un PM .

(29-03-2017, 09:28 PM)Piciul- Wrote: Foarte reușit din punctul meu de vedere,am mai văzut ( tentative ) de programe gen acesta dar nu erau funcționale 100%.
O să îl descarc cât de curând să îl pun in practică .

 Mulțumesc. Sper să-ți prindă de folos. Daca descoperi vreo problemă lasă-mi PM te rog.

//Edit : Am gasit un mic bug . O să-l rezolv zilele astea.
Cauți un programator/pentester ? Ai vreo problemă cu PC-ul ? Dă-mi PM și te rezolv ! ( click )
Vând diferite. ( click )

"Back to a time when minds were just matter
If you stated opinion then bones would begin to shatter"
Reply
#7
Foarte tare programul , nu m-am gandit niciodata ca ar putea exista asa ceva Tongue Gj !
Reply
#8
Felicitari!
[Image: ieZT3m]
Reply
#9
din prima imagine, background-ul e negru, iar textu e albastru, recomand să le schimbi, căci abea se văd...
[Image: b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png]
HNS.JUCAUSII.NET ~ We OWN you ~
Reply


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)