Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cum sa depistati asa zisele "curve"
#1
Am creat acest topic ca sa va arat cat de mincinosi pot fi unii copii, fie ca au trecut de pubertate, fie ca nu.
In principiu, este vorba de Dexter, despre care toata lumea din comunitate m-a intrebat de ce l-am banat pe forum/teamspeak.
Aparent, eu ca un om rau ce sunt, m-am luat de saracutul Dexter si l-am acuzat pe nedrept, atunci cand TS-ul nostru a intampinat probleme.
Poveste pe scurt: Dexter a primit grad de pe TS temporar cand am facut mutarea TS-ului, si-a facut accese ascunse, inclusiv acces yatqa, cu acel acces a banat tot TS-ul. (si culmea cand era pe TS si nu i-am raspuns la mesaje, s-a intamplat acel lucru in secunda doi)
In incercarea lui disperata de a isi dovedi nevinovatia (crezand ca un VPN i-ar putea ascunde indentitatea), a tot inventat povesti si a inceput sa planga si sa se smiorcaie (dovada audio)
Ca sa stiti si voi cum sa diferentiati oamenii nevinovati de asa zisele "curve" ale societatii, trebuie sa le oferiti incredere, o incredere falsa, numai de fatada, dupa care persoanele respective isi vor arata caracterul.

Am primit un material interesant zilele astea, o convorbire intre Dexter, Rony si un membru actual al comunitatii noastre, va rog sa o analizati:

[Image: 7F3b38z.jpg]

Aceasta dovada cred ca pune la punct toate banuielile si toate nelamuririle despre acest copil.
In ultimul rand afisat, el mentioneaza "blestemata aia", mai exact comunitatea Jucausii, din care el a fost dat afara din staff (forum/teamspeak) pentru incapabilitatea de a detine vreun grad.

Si cu asta incheiem, aveti aici dovada cu doi detinatori ale unui singur server, amandoi dati afara din staff-ul Jucausii, acum stiti si de ce.
Daca mai aveti comentarii de adaugat, las topicul deschis.
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>
#2
(24-08-2016, 01:19 PM)*The|Assassin* Wrote: Sper că Dexter a primit ban permanent pe forum cât și pe team speak.
Și în legătură cu KiDuTzu .. dece i-a spus lui Dexter ca să baneze tot ts-ul asta nu înțeleg..
Ce nesimțiți.. și Rony la fel.. am crezut că Rony e un om de treabă și serios.
Nigger ai dreptate în legătura cu: '' diferentiati oamenii nevinovati de asa zisele "curve" ale societatii, trebuie sa le oferiti incredere, o incredere falsa, numai de fatada, dupa care persoanele respective isi vor arata caracterul''.
Din cate vezi , jucam un fel de rol acolo , avand in vedere ca nu mai fac parte din staff-ul lor am decis sa intru la ei pe teamspeak sa vorbesc cu ei!
I-am spus la Dexter ca ii voi da unban pentru a vedea ce reactie va avea
Am facut asta cu scop-ul de a le afla identitatea !
Dupa cum vezi , nici-unul dintre ei nu au unban
Sper ca te-am lamurit
In legatura cu mesajul audio , Dexter se cam plangea atunci , dupa asta a si recunoscut pe grup-ul de whatsapp ca a avut accese ascunse
In concluzie , sunt niste copilasi!
Si am mai auzit ca vrea sa mearga la Constanta sa se intalneasca cu Sima si Nigger
#3
Imi pare amuzant, deoarece odata si odata o sa ii para rau si o sa se intoarca aici, dar intrebarea e : "cine il mai primeste?". Mi e scarba de oameni asa falsi, de care sper sa nu mai dam de acum. Rau imi pare ca a avut ocazia sa faca parte din staff. E amuzant ca inceput sa planga, si a facut orice ca sa para nevinovat, doar ca sa se dea singur de gol Smile))).
#4
Mi-e scarba de el.... Fiti atenti aici
                                                                               Heart          
#5
(26-09-2016, 04:45 PM)SpartaNNN- Wrote: Mi-e scarba de el.... Fiti atenti aici

Auzi la el, copilul nici nu are numerele noastre de telefon (cel putin al meu) si se lauda ca a fost pe aici.
Foarte amuzant...cand a fost intrebat daca mai vine prin Constanta a raspuns negativ, acum ca a si fost pe aici? =))
Prea multi copii parliti pe lumea asta...
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>
#6
Nigger la ce te astepti?
Daca mai ti minte faza dupa fosta comunitate cu Mutex dupa ce l-a ajutat amalia cu destule a cam tradat increderea ei, sincer pe nimeni din staff nu te poti baza deoarece daca li se ofera ceva mai bun imediat pleaca si uita ca l-ai ajutatSmile
Dexter inainte sa fiu banat pe nedrept ( asta e alta poveste) era cam pupincurist pe ts3 la SIMA si la tn.
#7
Quote:Topicurile făcute în această secţiune vor fi închise de către un moderator după 7 zile de inactivitate.

Topic Lock


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)