Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Servere gratuite de SAMP !
#31
V-am trimis detalii in pm sunt din echipa lui remus123
#32
Sunt membru din echipa lui remus123 detaliii in pm
#33
Sunt membru din echipa lui remus123 detaliii in pm
#34
Mai sunt 2 IP-uri disponibile !
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>
#35
As dorii un server pentru a deschide un server in aceasta comunitate cu el, deoarece am un gm unic de RPG:
#36
Salutare, numele meu este Maican Alexandru am 13 ani si sunt un baiat sincer si modest. De la varsta de 9 ani m-am apucat de Scripting(Acum avand un nivel Avansat). Doresc foarte mult un server deoarece stiu ca il pot administra foarte bine. Evident, am un gameMode pregatit. PM Me cei ce doriti sa fiti in echipa mea.
#37
(24-11-2016, 01:26 PM)VixxeN - HackeD Wrote: Salutare, numele meu este Maican Alexandru am 13 ani si sunt un baiat sincer si modest. De la varsta de 9 ani m-am apucat de Scripting(Acum avand un nivel Avansat). Doresc foarte mult un server deoarece stiu ca il pot administra foarte bine. Evident, am un gameMode pregatit. PM Me cei ce doriti sa fiti in echipa mea.

Una dintre cerinte este ca tu sa ai deja echipa cu care sa vii pregatit de treba in comunitatea Jucausii, nu sa vii aici si sa recrutezi persoane din comunitate pe care sa le influentezi spre alte parti.
Respins

In continuare raman 2 IP-uri libere.
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>
#38
Salutare, numele meu este Alexandru am 13 ani si sunt un baiat foarte sincer si sociabil. Ma pricep foarte bine la scripting(fiind capabil sa detin un server) doar ca financiar nu imi prea permit... Doresc sa deschid un server de Hard Roleplay ;3(daca nu, am si un gm unic de RPG). Echipă staff nu am momentan, dar o sa imi gasesc in cel mai scurt timp posibil. Imi doresc foarte mult asta.
#39
(25-11-2016, 11:03 PM)VixxeN - HackeD Wrote: Salutare, numele meu este Alexandru am 13 ani si sunt un baiat foarte sincer si sociabil. Ma pricep foarte bine la scripting(fiind capabil sa detin un server) doar ca financiar nu imi prea permit... Doresc sa deschid un server de Hard Roleplay ;3(daca nu, am si un gm unic de RPG). Echipă staff nu am momentan, dar o sa imi gasesc in cel mai scurt timp posibil. Imi doresc foarte mult asta.

Te rog sa nu mai postezi in acest topic, ti-am raspuns deja la declaratia ta.
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>
#40
Salutare, numele meu este Robert si am 19 ani!Sunt un baiat foarte Serios si sociabil. Am prieteni care se ocupa de Scripting (fiind capabil sa detin un server) doar ca financiar nu imi prea permit... Doresc sa deschid un server de RPG sau GF ! Echipă staff nu am momentan, dar o sa imi gasesc in cel mai scurt timp posibil. O sa ma straduiesc sa adun jucatori !!
Nigger frate discutam in privat ok !


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)