Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
# » înlăturare servere
#1
#2
Ai foarte , foarte mare dreptate... dar acum nu stiu ce decizie va fii.
Eu ti-as da un PRO Smile
#3
Nu era nevoie să faci,acest topic,puteai pur şi simplu să îi dai pm lui Batman,şi te rezolva el.
Fi mai atent pe viitor.
#4
Ce ai facut tu acum nu e o propunere,de categoriile alea se ocupa batman deci era necesar doar un pm,si cred ca te rezolva el.
#5
(19-06-2016, 11:56 AM)DUNHILLSR Wrote: Ce ai facut tu acum nu e o propunere,de categoriile alea se ocupa batman deci era necesar doar un pm,si cred ca te rezolva el.

Am făcut acest lucru deoarece am văzut că Batman cred că s-a retras' fiind vip..
#6
(20-06-2016, 01:45 PM)Dexter. Wrote:
(19-06-2016, 11:56 AM)DUNHILLSR Wrote: Ce ai facut tu acum nu e o propunere,de categoriile alea se ocupa batman deci era necesar doar un pm,si cred ca te rezolva el.

Am făcut acest lucru deoarece am văzut că Batman cred că s-a retras' fiind vip..

Asa umblu zvonul aici s-a retras batman ? Gata viermi sariti cu cererile de grad ex: dexter am observat ca vrei sa te pui bine pe langa staff-ul prezent sa sti ca nu toti sunt de parere ca meriti cel putin nu ai aratat nimic constructiv.
On : topic : propunere facuta pentru a atrage atentie altora sa arati ca atat gandesti 1 la % din creier .
Cele mai adevarate vorbe. La multi ani celor din garda veche.iPacat ca s-a uitat de youcon care spargea pentru teste,curvet ,valentin (abc.anomaly )  
 SoMoSo : Staff-ul actual nu cunoaste istoria comunitatii indeajuns incat sa isi aduca aminte de multi dintre voi! 
#7
Cand ii expira suspendul lui Batman, va face curatenie, el cunoaste situatia serverelor.
Topic Lock
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)