Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propunere Lider GFX
#1
Nume: Takyzo
Propunere & Sugestie: Propun sa se "redecida" cina sa i-a locul liderului GFX.
Pentru ca lider GFX dupa parerea mea ar trebui sa fie unul dintre cei mai buni designeri de pe comunitate.
Poate acel desginer deja il stie toata lumea si poate fi ales cu usurinta, sau se poate face o "examinare" si sa decida conducerea cine sa ocupe acel loc.
Poze dacă este nevoie: -
Cu ce ar putea ajuta comunitatea? : La o cerere de designer cel care accepta sau respinge trebuie sa stie mult mai multe decat cel care a facut cererea.
Pentru ca pot veni cu o cerere in care adaug niste lucrari cu sute de efecte.
Celui care nu se pricepe i se va parea o lucrare muncita si frumoasa, dar daca ai experienta iti dai seama ca acolo nu sunt decat niste efecte aruncate pe o imagine.
Cu cat mai multa experienta are liderul GFX, cu atat mai buni designeri vor veni pe coomunitate, pentru ca va fii mai drastic si nu va fii dat pe spate de la orice lucrare.

Daca am gresit, iar Adrian chiar se pricepe la design imi pare foarte rau. Multumesc
[Image: fsBnhDX.png]
#2
Pai, asa zic si eu , liderului GFX trebuie sa fii unul dintre cei mai buni designeri de pe comunitate si vad ca AdriaNN nu prea se ocupa de categoria "Design" ca sunt niste designeri care dea doar lock la topic , nici nu posteaza la portofoliu nici la cereri. deci eu sunt Pro
[Image: ibv6hew.gif]
#3
Liderul urmeaza a fi ales zilele acestea, trebuie putina rabdare pentru ca Adrian va face o analiza mai detaliata, sunt 7 designeri si fiecare are punctul lui forte.
De retinut este faptul ca nu cel mai priceput designer este si cel mai potrivit pentru a fi lider, lucru valabil si la fotbal, cel mai bun atacant nu este neaparat si un bun antrenor.
Decizia finala va fi comunicata la anunturi: https://jucausii.net/forum/Forum-Anunturi-Announcements
Topic Lock
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)