Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Noapte alba la UNTOLD. Mesajul olandezului Hardwell, dupa show-ul electrizant: "Roman
#1
Vineri seara, pe scena principala a urcat si mult asteptatul artist olandez, Hardwell, care a facut senzatie printre zecile de mii de fani.
Tinerete, culoare, energie si nu in ultimul rand, muzica buna. Asa a aratat atmosfera pe pe stadionul Cluj Arena, in cea de-a doua noapte de UNTOLD.
Cand artistul de muzica electronica Hardwell a inceput sa mixeze, petrecaretii au sarit in sus de bucurie si au dansat pana la epuziare.
La UNTOLD au venit tineri din toate colturile lumii. Strainii marturisesc cu entuziasm ca nu s-au distrat niciodata atat de bine.
"Iubesc festivalul acesta. Este cea mai tare seara", a spus unul dintre tinerii straini.
Olandezul Hardwell, pe numele sau real Robert van de Corput, este un cunoscut DJ de muzica electronica. Fanii il cunosc in mod deosebit dupa colaborarile pe care le-a avut de-a lungul timpului cu artisti internationali celebrii cum ar fi Tiesto sau Rihanna. In culise, el a marturisit ca este impresionat de energia de care dau dovada romanii.
 HARDWELL, ARTIST: "S-au facut 4 ani de la prima mea vizita in Romania, iar prima data m-am simtit foarte bine. Romanii chiar stiu sa se distreze".
Pe taramul magiei a pasit toata lumea, de la mic la mare. Tinerii, energici de fel, nu s-au dat batuti si au tocit incaltarile dansand pana in zorii zilei.
Sambata aceasta vor urca pe scena alti 54 de artisti printre care si Armin Van Buuren
[Image: 76561198310378937.png]


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)