Jucausii.Net - Just play it!

Full Version: [Portofoliu] Amalia
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Aici îmi voi posta lucrările. Big Grin

X[Image: omgx69.png]X[Image: OMG.png]X[Image: image.png]X[Image: dia.png]X[Image: jucax1.png]X[Image: OMGx2.png]
[Image: UNTIL2.png] [Image: sem2.png] [Image: juca.png] [Image: FUM.png] [Image: apa.png]
Pentru început lucrezi frumos dar nu strică să mai retuşezi puţin la text.
KW
Daca esti la inceput, pot spune ca te descurci. Mai retuseaza putin blurul, dai putin mai multa lumina. KW!
Frumoase Lucrari de inceput ! Daca ai avea si putin efecte prin ele, pot spune din partea mea ca meriti gradul Designer , multa bafta in continuare ! Smile
NEW:[Image: amy.png]X[Image: avatar.png]X[Image: avatart.png]X[Image: avatarx1.png]X[Image: beast.png]
CADOU ABC: [Image: cadouabc.png]
NEW: [Image: city.png]X][Image: DETH.png]X[Image: fail.png]X[Image: fuck.png]X[Image: hasky.png]X[Image: imgfrumix.png]
NEW: [Image: ithinkfail.png]X[Image: lunix.png]X[Image: masina.png]X[Image: name.png]X[Image: nature.png]X[Image: neh.png]
NEW: [Image: nou.png]X[Image: numex2.png]X[Image: relax.png]X[Image: sometext.png]X[Image: text.png]X[Image: val.png]
Chiar sunt frumoase,felicitări pentru munca depusă Smile .
Doresc un font.
Mai lasa pattern-ul ala ca scazi calitatea stockurilor si mai lucreaza la culori ca sunt cam moarte.
Da-mi un pm daca vrei sa te ajut cu sfaturi
Foarte faine lucrarile Smile