Jucausii.Net - Just play it!

Full Version: HunteR here, i'm BACK !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
  • Prenume » Dan
  • Vârsta » 22, almost 23 ( in 6 days from now )
  • Locația » Bucuresti
  • Ocupație » student sarac la facultate ( universitatea bucuresti, mate-info, sectia CTI ), de asemenea in cautarea unui job ca altfel nu intru in anul 4 Smile
  • Hobby-uri și pasiuni » pai... principalul e Gaming-ul. Mai am si altele dar sunt prea minore si sunt din real-life ( which i mostly hate atm cause of my situation )
  • Descrie-te în 3 cuvinte » optimist, comunicativ, ganditor
  • Serialul/ Serialele favorite » Uuahhh..prea multe -_- ... o sa zic cateva: NCIS ( inafara de Los Angeles ), The Walking Dead, The Strain, Arrow, The Flash, toate Star Trek-urile ( inafara de cel cu Kirk --- > no thank you -_- ), Defiance ( l-am si jucat chiar ), Agents of Shield and soooo on... 
  • Film preferat » meh... too many... hm.. Lord of the Rings ( also The Hobbit especially when Smaug "is in the building", lol. )
  • Băutura preferata » nah, no alcohol for me man. just Pepsi.
  • Ești fumător? » Nu in ultima vreme din cauza situatiei mele financiare.
  • Automobilul favorit » BMW X6
  • Ce părere ai despre comunitatea noastră? » Este ok, am studiato in ultimele 2 zile, am recunoscut pe cativa din CS1.
  • Acordă o notă comunității » cam greu. depinde cum o iei. Forum,membrii are din partea mea nota 10. Servere - 6-7... ETC. Cum ziceam, depinde de sectiile pe care le are. De ex, IT, Servere, Reguli, etc. ( da stiu, voi preferati o nota generala dar eu asa sunt. Pentru mine, fiecare secventa are o nota. ( programmer talking here, dont mind me )
  • Contact » Hm. Momentan doar aici prin PM. Telefonul meu il are doar Nigger, pe gametracker ma gasiti cu Hunter4all, am si skype dar nu intru pe el din 2 motive: 1, nu este safe. Pana si eu pot sa fac "hacking" prin skype... si 2, nu-s activ pe el iar facebook nu va dau pana nu va cunosc mai bine Smile
  • Steam ON/ OFF ? » yeah ON, i just dont remember what was my name ( even tho i'm using it daily ) hunter4all sau hunterforall, meh, daca sunteti interesati, cautati-ma si o sa ma gasiti cu o poza-profil cu un lup albastru deschis.
  • Alte detalii » Nu prea stiu ce sa mai zic aici. Am cam zis ce aveam de spus mai sus....  cativa dintre voi cred ca o sa ma recunoasca.. am fost in CS1 foarte mult timp, cu tot cu servere de SURF, Multimod, Furien, Zombie, Aliens vs Hunters ( ma apuc in curand sa-l fac de la 0 ), and so on. Pe vremea aia aveam nickul ( ingame si forum ) HunteR. Am vazut ca unii au venit aici, altii au "fugit" in alte parti. Am fost inactiv vreo 2, 3 ani ? cred ? Mereu stau prost cu notiunea timpului dar stiu sigur ca cel putin de 1 an jumate nu m-am mai atins de CS 1.6. Am fost ocupat cu facultatea, job ( job vechi, am demisionat ca nu ma lasau sa-mi iau liber sa ma duc la facultate la sesiunile de examen.. BTW, daca vreti sa va angajati, nu va angajati la GameLoft. THEY STINK !!!!! ) si gaming-ul ofc. Alien Isolation, Dead Space, World of Tanks..hm.. oh, Star Trek Online, War for the Overlord and so on. Still waiting for D(.)(.)M 4
Si cam atat. Imi cer scuze pentru romana mea amestecata cu engleza dar din cauza jobului anterior unde trebuia sa vorbesc si sa scriu numai in engleza, am inceput sa fac si eu asta in timpul liber, facultate etc chiar si acum, dupa un an de cand am demisionat. Cred ca daca mai stateam mult acolo, uitam limba romana de tot. Si asa la facultate ma chinui enorm sa vorbesc romana si daca dau un PM cuiva, imi ia de 3 ori mai mult timp sa-l scriu decat mi-ar lua pe vremuri, haha.

Now, choose your poison and strike at meeee ! ha ha ha
Welcome Smile
welcome
Bine ai revenit hunter :d
(08-01-2016, 11:56 PM)4eVeR Wrote: [ -> ]Welcome Smile
Thank you !
(08-01-2016, 11:57 PM)StefyZz Wrote: [ -> ]welcome
Thank you Smile
(09-01-2016, 12:05 AM)Rony Wrote: [ -> ]Bine ai revenit hunter :d

Yoo Rony, long time no see ( and speak ) Smile  Thanks
Bine ai venit Big Grin
Bine ai venit Big Grin
Bun venit
Welcome to Jucausii.Net !
Hai noroc.
Pages: 1 2