Jucausii.Net - Just play it!
Reclamatie Lampard - Printable Version

+- Jucausii.Net - Just play it! (https://jucausii.net/forum)
+-- Forum: Arhiva / Archive (https://jucausii.net/forum/forum-20.html)
+--- Forum: Gunoi / Garbage (https://jucausii.net/forum/forum-21.html)
+--- Thread: Reclamatie Lampard (/thread-10738.html)



Reclamatie Lampard - TeDisOr - 02-05-2016

1.  Numele tău: TeD*O.o
2.  Y!M ID: skype.skype74@yahoo.com
3.  Steam ID: nu e cazul 
4.  Numele adminului reclamat: Lampard
5.  Motivul reclamației: Ban pe motiv ca nu am facut scanare wargods, doar asta se face in ziua de azi, nu tu blind nu tu ss?... Am citit regulamentul si al playerilor si al adminilor si nu scrie nicaieri ca "daca vreun player nu face scanare wargods Consecinte: Ban Permanent".. Am un cfg, pe care il las aici, si il puteti verifica, se observa in demo ca scrie "found dll cfg" si sa nu fie discutii, il voi lasa aici -Arrow TeD.cfg  
6.  Data / Ora: 2/06/2016 - 13:30
7.  Alți admini martori: Ramona, dar degeaba o scriu...
8.  Dovada: Demo + Imagine


PS: Am dat 3 headuri unu dupa altul, m`a pus spectator, "SCANARE" .... si ei joaca in continuare... mi se pare ca sunt prea lenesi.. Eu de eram admin, ma puneam repede spec si ma uitam pe "respectivul codat", daca mi se parea ca are aim, faceam demo ori daca era suspect de wall, poze... nu mi le da Arrow ban permanent, dar asa... cand eu ca admin, ii zic sa faca scanare si imi vad de joc, nici nu ma strofoc sa fac SS ori macar blind (ca e mai important jocul...scorul....) ce dovada am eu ca ala are aim? ... Lampard ori Ramona, vreau sa vad dovada ca am aim si va promit ca daca e cum ziceti voi, ca am aim, eu nu mai am ce cauta pe server... Astept...


RE: Reclamatie Lampard - GyaLove - 02-05-2016

Tu copilaş dacă nu aveai cod dădeai scanarea şi nu făceai atâta caz şi băgai motive cu ss sau demo şi trăgeai de timp. Dădeai scanare frumuşel şi iţi vedeai de jocul tău cum fac şi restul, te-ai găsit tu ăla cu preteţii.


RE: Reclamatie Lampard - TeDisOr - 02-05-2016

Oh, pacat ca nu am print cand am zis ca fac scanarea si ii dau, si m`am trezit cu ban.. M-am enervat...de nu ziceam ca ii dau, era altceva, nu?
sa vada si ochisorii tai, ca am facut scanarea chiar daca nu imediat dupa ce a  zis si m`am luat de voi ca nu stiti alte comenzi decat astea... Si i-am zis lui lampard ca fac si ii dau, si ce sa mai...direct ban..  Uite aici: Arrow

Auzi acolo...daca nu aveam cod Smile)) Ce cod neica? Aveti vreo dovada? Vreau sa vad, veniti cu dovezi, si atunci o sa va creada si ceilalti. Aveti admin sa abuzati de comenzi asa aiurea, nici nu va strofocati sa va puneti spec si sa va uitati pe "asa zisul codat" ...ce sa mai, prea mult confort.. Nu tu demo, nici blind ( la aim se da blind Wink ) nici nu mai zic de SS .. si hello, fiti mai rabdatori, ca nu plecam niciunde, si tot primeati scanarea aia aiurita


RE: Reclamatie Lampard - SpartaNNN- - 03-05-2016

Pe servere publice nu se cere wg ! , eventual se cere pe langa poze !!


RE: Reclamatie Lampard - ThiEf - 03-05-2016

Pretene` , Din cate vezi alt admin te-a surprins pe server cu, cod. ''GyaLove'' , Asa ca hai sa zicem ca a abuzat 'LAMPARD" dar si Gya?. deja ne minti pe fata. Deci... Contra


RE: Reclamatie Lampard - SpartaNNN- - 03-05-2016

(03-05-2016, 10:48 AM)SpartaNNN- Wrote: Pe servere publice nu se cere wg ! , eventual se cere pe langa poze !! , eu as vrea o davada ca jucatorul are cod , vreau sa ma conving si eu .
EDIT: Ok thief , daca tu zici ! PACE! P.S. nu am zis eu ca fac abuz de grad Wink


RE: Reclamatie Lampard - ThiEf - 03-05-2016

(03-05-2016, 11:01 AM)SpartaNNN- Wrote:
(03-05-2016, 10:48 AM)SpartaNNN- Wrote: Pe servere publice nu se cere wg ! , eventual se cere pe langa poze !! , eu as vrea o davada ca jucatorul are cod , vreau sa ma conving si eu .

Sa-ti zic si tie ceva. Mariusica, daca un codat intra cu aim clar cand omoara 5 intr-o secunda.. tu mai stai de dovada?!. TERMINATI-VA CU PROSTIILE ! . Ce dovada?! Nu esti zi de zi de server?! nu ai vazut cum procedeaza Adminii, pe server? Ai observar tu la, Lampard, Demon, abuz in ceea ce vorbeste  "ADMINATUL''  ? :|


EDIT: uita-te aici: http://postimg.org/image/gfma9t5ap/  , Wa Poza taiata?! pai si eu faceam la fel.. ieseam din cs.. dezactivam codul intram si faceam ''scanul'' si eram curat.


RE: Reclamatie Lampard - StarK - 03-05-2016

CS Opened at 15:00:55
Timestamp at 15:01:12

Clar ! De la mine Un Contra ! Banul Sa Ramana !


RE: Reclamatie Lampard - GyaLove - 03-05-2016

Spartann te rog să nu te bagi dacă nu ştii despre ce este vorba, dacă era să abuzez de gradul care îl am banam pe server la greu playerii, dar nu, eram 2 admini, eu şi Lampard, i-am cerut wargods jucătorului şi ne-a luat la ştou că el vrea poze sau demo sau blind, aşa că ce era să fac să intru în vorbă cu el să îl trag de şireturi sau să mă milogesc de el să îmi dea scanarea? nu frate, nu dai scanare ai ban, punct.
Spartan cum eu NU m-am bagat peste adminatul tău nu te băga nici tu, era mai bine să îţi vezi de ale tale.

Pt codat : dădeai scanarea şi nu se ajungea aici, aşa că degeaba ai făcut reclamaţie.


RE: Reclamatie Lampard - ddd- - 03-05-2016

Atata timp cat ti-a cerut un admin wargoods, tu ca player trebuie sa il dai. Indiferent ca exista si alte comenzi de a verifica un player. Reclamatie facuta degeaba. T/C