Jucausii.Net - Just play it!
Cereri Helper - Printable Version

+- Jucausii.Net - Just play it! (https://jucausii.net/forum)
+-- Forum: Arhiva / Archive (https://jucausii.net/forum/forum-20.html)
+--- Forum: Gunoi / Garbage (https://jucausii.net/forum/forum-21.html)
+--- Thread: Cereri Helper (/thread-17261.html)



Cereri Helper - Drinkeee - 12-01-2017

Aici o să puneți cererile voastre pentru a obține helper!


RE: Cereri Helper - ANDREIGGMAN - 13-01-2017

1)Numele tau real:
2)Varsta:12
3)Numele din joc:ANDREIGGMAN
4)Descrierea ta personala(minim 3 randuri):Sunt un baiat social bun la engleza si la limba romana.Timpul liber mi-lpetrec jucandu-ma.Big Grin
5)De ce iti doresti aceasta functie?:Vreau sa ajut jucatorii noi.
6)Cu ce crezi ca poti ajuta server-ul daca primesti aceasta functie?:pot ajuta jucatorii noi
7)Grade anterioare pe server:Lider N.G.
8)Programe de comnicare(nume program + id tau):Skype(Bad Time Sans), Curse(GAMELIVE2005)


RE: Cereri Helper - Drinkeee - 13-01-2017

Respins Nu caut helperi. Respins


RE: Cereri Helper - Flatron - 06-02-2017

1)Numele tau real:George 
2)Varsta: 16 ani
3)Numele din joc:Flatron
4)Descrierea ta personala(minim 3 randuri):am experienta si am raspuns la aproape orice intrebare pe care o pot pune playerii
5)De ce iti doresti aceasta functie?:vreau sa ajut serverul
6)Cu ce crezi ca poti ajuta server-ul daca primesti aceasta functie?:As ajuta incepatorii 
7)Grade anterioare pe server:Rank 7 taxi
8)Programe de comnicare(nume program + id tau):Facebook


RE: Cereri Helper - Piciul- - 06-02-2017

7)Grade anterioare pe server:Rank 7 taxi - Eşti lider în facţiunea FBI. În legătură cu cererea ta de Helper,nu este cam strălucită dar deoarece nu mai avem nici 1 Helper o să te accept dar o să fii monitorizat de către mine şi la prima greşeală fie ea cât de mică vei fi taxat.
Acceptat  Mă cauţi pe server pentru aţi acorda test-ul de Helper.


RE: Cereri Helper - Christy - 07-02-2017

1)Numele tau real:
2)Varsta:13 spre 14
3)Numele din joc:[LK]Christy
4)Descrierea ta personala(minim 3 randuri):Sunt un baiat ambitios si pofticios =].Joc mult samp am gagica si sunt in clasa a 7.Sunt familist si imi place voley-ul.
5)De ce iti doresti aceasta functie?:deoarece joc de ceva timp pe server si vreau sa il ajut cu ce pot.
6)Cu ce crezi ca poti ajuta server-ul daca primesti aceasta functie?:Cu lichidarea cheaterilor si cu anumite raspunsuri care le vor da playerii in legatura cu serverul.
7)Grade anterioare pe server:Nu
8)Programe de comnicare(nume program + id tau):Skype id:Viocol70


RE: Cereri Helper - StefyZz - 07-02-2017

Acceptat


RE: Cereri Helper - Christy - 10-02-2017

1)Numele tau real:Cristian Plamadeala
2)Varsta:14
3)Numele din joc:[LK]Cristy
4)Descrierea ta personala(minim 3 randuri):Sunt un baiat ambitios si pofticios =].Joc mult samp am gagica si sunt in clasa a 7.Sunt familist si imi place voley-ul.
5)De ce iti doresti aceasta functie?:deoarece joc de ceva timp pe server si vreau sa il ajut cu ce pot.
6)Cu ce crezi ca poti ajuta server-ul daca primesti aceasta functie?:Cu lichidarea cheaterilor si cu anumite raspunsuri care le vor da playerii in legatura cu serverul.
7)Grade anterioare pe server:Nu
8)Programe de comnicare(nume program + id tau):Skype id:Viocol70 facebook: Cristian Plamadeala


RE: Cereri Helper - StefyZz - 10-02-2017

3 zile ai avut helper.
7 Zile pe bara.
Respins
Topic Lock