Jucausii.Net - Just play it!
[Reclamatie] klandestin - Printable Version

+- Jucausii.Net - Just play it! (https://jucausii.net/forum)
+-- Forum: Arhiva / Archive (https://jucausii.net/forum/forum-20.html)
+--- Forum: Gunoi / Garbage (https://jucausii.net/forum/forum-21.html)
+--- Thread: [Reclamatie] klandestin (/thread-17761.html)

Pages: 1 2


[Reclamatie] klandestin - ErroRiKae - 06-03-2017

Nick-ul tau:ErroR
Nick-ul adminului:kalndestin
Motivul reclamatiei:M-a injurat de morti de 2 ori , schimba mapa in ce vrea el fara vote , anunta playerii prin psay ca urmeaza sa i se faca demo , arfe de manager ( el nu trebuie sa dea vote eu sunt obligat sa o fac ca am grad mai mic ca al lui =))    )  norules , flood pe srv.

[b][i]Alte precizari: Remove[/i][/b]

Dovada:
[Image: klande2.png]



[Image: klande3.png]



[Image: klande4.png]



[Image: klande5.png]



[Image: klande6.png]



[Image: klande7.png]



[Image: klande8.png]



[Image: klande9.png]



[Image: klande10.png]



[Image: klande11.png]


[Image: klandestin.png]



RE: [Reclamatie] klandestin - DarkWalkerz # nebunnu. - 06-03-2017

Contra
Practic amandoi va injurati ca niste boi.


RE: [Reclamatie] klandestin - ErroRiKae - 06-03-2017

Practic eu l-am facut odata cacat ( cu motiv ) si el m-a injurat de morti de 2 ori. Si nu numai atat nebune , eu am enumerat acolo 6 greseli de ale lui si am venit cu dovezi la 4 dintre ele. Tu tot ce ai vazut e "cacat". Felicitari , inseamna ca incurajezi o astfel de atitutine.


RE: [Reclamatie] klandestin - PuffyHNS - 06-03-2017

Astept răspuns de la el cât mai rapid


RE: [Reclamatie] klandestin - p3LoK - 06-03-2017

Pro Chiar daca amandoi v-ati injurat , Error are dreptate. "Regula" cu gradu mai mic trebuie sa dea vot nu am auzit-o si totusi is de cateva luni admin pe sv. Iar cat l-am vazut pe sv nu prea respecta regulamentul. Cam face abuz de manager.


RE: [Reclamatie] klandestin - ErroRiKae - 07-03-2017

Ma repet , nu ne-am injurat amandoi , eu doar l-am jignit pentru ca el m-a injurat de morti , deci nu exista grad de comparatie intre cele 2.
Si lasand astea la o parte vedeti ca am venit cu o lista mai lunga de greseli , cea mai grava din punctul meu de vedere este accea cand a anuntat un player ca vrea sa ii se faca demo prin amx_psay ! mai este pe acolo o poza cand tot asa , injura de morti alt admin , cand schimba mapa fara vote.. , deci analizati cu atentie Smile


RE: [Reclamatie] klandestin - Hi Im Kr3nc1ka - 07-03-2017

Contra trb sa il fi provocat si tu 





Edit:nu cred ca el ar incepe din senin deoarece il cunosc foarte bine


RE: [Reclamatie] klandestin - serban - 07-03-2017

PRO REMOVE


RE: [Reclamatie] klandestin - Padure. - 07-03-2017

Idem Krenc1ka.. In caz contrar pro.


RE: [Reclamatie] klandestin - ErroRiKae - 07-03-2017

Da crencyka , l-am provocat sa ma injure de morti de 2 ori , l-am provocat sa schimbe mapa fara vote , l-am provocat sa injure si alti admini ( vezi poza ) , l-am provocat sa aiba arfe ( ca el este grad mare si nu trebuie sa dea vote , eu trebuie sa dau ca am grad mic ) si sa nu mai continui ca deja incep sa ma repet..
Eu sunt de vina pentru toate astea..
Stii.. nu e ok sa spui asa ceva in nestiinta de cauza, am inteles ca iti e amic, dar te poti abtine cand vezi foarte clar ca a facut nenumarate greseli.