Jucausii.Net - Just play it!
Reclamatie huseiNNN - Printable Version

+- Jucausii.Net - Just play it! (https://jucausii.net/forum)
+-- Forum: Arhiva / Archive (https://jucausii.net/forum/forum-20.html)
+--- Forum: Gunoi / Garbage (https://jucausii.net/forum/forum-21.html)
+--- Thread: Reclamatie huseiNNN (/thread-6125.html)



Reclamatie huseiNNN - [ SkiLL ] by Low : ( - 08-02-2016

Nick folosit pe server: [ SkiLL ] by TitaN ;x
Admin-ul reclamat: huseiNNN ( si cum o mai avea )
Dovada: (Print , demo) : http://www11.zippyshare.com/v/eLdwfEBJ/file.html
Data si ora: 07/02/2016 si 23:30
Motiv: intrebati-l pe el .... probabil ca era un player cu numele " ma pys pe rasa voastra" cu cod si eu la-m anuntat pe u@ ca are cod si acest copil retardat imi da destroy pe motiv?
P.S: tin sa mentionez ca am mai primit o data destroy de la el....pe motiv:
I-am zis ca e un admin praff trebuie sa ii zic codatu de 5 ori sa vada apoi bum destroy  , ca si acum!
k1dz3n te rog fai ceva acestui admin ca e tare prost ( scuzati limbajul , dar sunt plin de nervi  Angry Angry )


RE: Reclamatie huseiNNN - Indiferent - 08-02-2016

Eu nu mă pot uita la dovada postata de tine ! Tinand cont ca ti'a dat destroy trebuie sa aibe si un motiv intemeiat ! Dar tu sa stii ca , cam ai tupeu , si cu mine te'ai luat in gura de "E'N" ori ! Si tinand cont de limbajul tau atat pe server cat si pe forum parerea mea este ca ar trebui sa fii banat ! Asteapta decizia lui Catalin !


RE: Reclamatie huseiNNN - Hugo * BoSs - 08-02-2016

Daca ti-a dat destroy nu ti-a dat degeaba . Din partea mea ramai cu banul pt limbaj si ar trebuii sa primesti si pe forum , dar decizia ii apartine lui Catalin 
By Hugo !


RE: Reclamatie huseiNNN - Dey. - 08-02-2016

Prietene ti-am dat ban pentru ca tu nu stii sa vorbesti civilizat , in vocabularul tau exista doar injuraturi.
Poate ca nu eram atent la ce scrii tu pe u@ , poate nu eram la calculator , iti era greu sa ma astepti ? Dar nu tu ai inceput sa injuri (ca de obicei) , nu este primul destroy care ti-l dau , ti-am mai dat unul tot pentru ca injuri foarte mult , te-am avertizat cu gag si tot ai continuat pe u@ !
Poftim ca si in numele pozei "un admin ratat" , parerea mea este ca esti un pusti frustrat si nu merita sa ma pun la mintea ta si apropo , mai treci pe la scoala se scrie "e" nu "ie"
Tin sa mentionez ca "numele player-ului acela era "Ma PyS Pe NaTiA vO4str4" nu cum zici tu "ma pys pe rasa voastra" ceea ce m-a facut sa cred ca m-ai injurat pe mine , eu pe ala nu il vazusem.


RE: Reclamatie huseiNNN - [ SkiLL ] by Low : ( - 09-02-2016

Voi va auziti ma ce spuneti??? Normal e admin ca si voi si ii tineti parte mi se pare normal....dar daca kids asta pe numele lui "Dey" nu isi face treaba ca si "Indiferent" ....eu am tupeu? Va anunt codatul de zeci de ori pe u@ si va doare in cot pe voi! De ce ati luat admin ma sa dormiti!? Faceti-va treaba si totul va fi ok....Iar tu ba huseiNNNNe de ce nu te uiti atent pe u@ tu vrei sa iti scriu numele identic cu a lu ala? eu am zis pe scurt numele lui si am zis " Ma pys pe rasa voastra are cod!" uitate in screenshot...Tu esti un kid frustrat si te bucuri ca ai admin....tu nu ai ani ce cs cat am eu in adminat pustule....
AAA si in legatura cu limbajul de pe forum..eram foarte nervos cand am facut cererea , spre deosebirea de alti eu am cei spate ani de acasa...dar cand vad asa copii morde nervi nu stiu cum de a ajuns admin pe acest server....pacat ca il strica!
In fine decide k1dz3n ce se va intampla!


RE: Reclamatie huseiNNN - Dey. - 09-02-2016

Nervii ii ti pentru tine ma , aici pentru limbaj se ia ban ne-am inteles ?
In aceasta situatie trebuia sa imi scrii numele identic pentru ca are un nume vulgar !
Nu ma bucur pentru admin si nu sunt deloc frustrat , pentru ca este doar un joc , nu eu incep sa injur.
Nu cred ca stric servarul , din contra cred ca il ajut pentru ca sunt online o mare parte a zilei fata de alti admini ( Parerea mea ).
Si nu are rost sa il bagi pe Indiferent in aceasta discutie.


RE: Reclamatie huseiNNN - [ SkiLL ] by Low : ( - 11-02-2016

Da tu nu puteai verifica ma smechere??? iti era greu sa dai TAB??? Admin bun ce esti....Hai jet ca deja ma disperi!
k1dz3n fa ceva la topic asta
Multumesc!


RE: Reclamatie huseiNNN - Dey. - 11-02-2016

Uite ce limbaj de "frustrat" ai ma copile si ce vorbe arunci , dupa te plangi de ce iei gag/ban/destroy


RE: Reclamatie huseiNNN - Hugo * BoSs - 11-02-2016

Nu vă mai certati aici aveti pm , y!m , fb .. Kidzen decide ce si cum !