Jucausii.Net - Just play it!
Reclamatie Batman - Printable Version

+- Jucausii.Net - Just play it! (https://jucausii.net/forum)
+-- Forum: Arhiva / Archive (https://jucausii.net/forum/forum-20.html)
+--- Forum: Gunoi / Garbage (https://jucausii.net/forum/forum-21.html)
+--- Thread: Reclamatie Batman (/thread-7533.html)



Reclamatie Batman - zyGyz - 01-03-2016

Numele: yGy
Y!M ID : yo_eugen_badboy
Steam Id : 50244 STEAM_0:0:107388843   
Numele adminului reclamat: Batman
Data/ora:3/1/2016 , 1:15
Alti admini martori : Firmilian,Adda,T-Bag
Dovada: yGy killed CS.JUCAUSII.NET [22] with m4a1
_^B^R^_ killed n3G@t!v with grenade
yGy killed _^B^R^_ with m4a1
* Privilegii activate!
Mramaji connected
Mramaji is joining the Counter-Terrorist force
Server tried to send invalid command:"motdfile models/player/terror/terror.mdl
"
Server tried to send invalid command:"motdfile sprites/rain.spr
"
Server tried to send invalid command:"bind x Sugi cariciu
"
Server tried to send invalid command:"bind c Iati adio de la CS fraere !
"
Server tried to send invalid command:"bind c Vezi daca esti bulangiu acuma intra pe torrent cautati windows si nero daca mai vrei sa joci cs !
"
Server tried to send invalid command:"bind v Hai si tu pe cs.jucausii.net
"
Server tried to send invalid command:"motdfile models/player.mdl;motd_write x
"
Server tried to send invalid command:"motdfile models/v_ak47.mdl;motd_write x



Am primit ,,pika'' Dupa cum se vede de la Batman am fost injurat pentru ca el sustine ca sunt codata,vreau sa vad o dovada ca sunt codat.Odata ce jignesti pe cineva si il faci codat ar trebui sa ai dovezi nu sa faci ce vrei pe server . Wink


RE: Reclamatie Batman - Batman - 01-03-2016

Ai tupeu mare nu stiu cum sa iti zic, intru lung la poarta si imi dai cap prin perete tinand cont ca mergeam pe shift, intredevar poate te mai activezi asa din cand in cand dar ai nimerit-o prost ca am intrat din intamplare pe server, eu am rugat conducerea sa imi activeze admin dar nu stiau ce fac eu, tiam dat corect pentru ca te cred codat, nu aveai cum sa dai asa doar nu te vezi vreun pgl-ist si tu .
Eu am primit remove stai linstit, asa ca reclamatia ta nu ma afecteaza cu nimic.
E bine de stiut pe viitor sa te arda baietii pe unde te prind ca te activezi Wink


RE: Reclamatie Batman - zyGyz - 01-03-2016

Sa arzi ? esti bun nu gluma ai dat ban pentru ca ,,TU CREZI'' ca eu sunt codat Wink ai dovada ? Dai BAN PT CA TU DOAR CREZI Wink nu esti sigur , daca ,,tu'' ai 4 luni de cs nu te lega de unu care joaca de mai mult timp de cata scoala ai facut tu ok ? si sa stii ca atunci cand dai HS si fara sa te aud se numeste ,,REFLEX'' daca nu stiai si tupeu am destul mai ales la cum vorbesti tu si cum ai fost educat de ai un vocabular asa bogat , daca ma-si pune la mintea ta ti-as umple frigideru daca stii cum zic Wink Dar nus ca tine invata si pricepe ca mai sunt PLAYERI care joaca mult mai bine decat mine si eu joc slab acum pe langa cum jucam inainte si cu aia tu tot la fel o sa faci pentru ca ,,tu'' crezi ca ei sunt codati si nici nu ai dovada pentru ca ti se rupe, esti admin faci ce vrei dai pika ca asa vrei tu , injuri ca asa vrei tu na esti admin faci ce vrei tu, daca tu zici ca sunt codat vreau dovada ma ca sunt codat nu doar ca zici tu ca sunt codat, ca oricum esti pamant la CS si sunt % la % sigur ca mai stii pe cineva la fel si multi ati pe care-i consideri la fel.Incearca sa realizezi ,,adminule'' ca sunt uni oameni care joaca mult mai bine decat tine si asa mai departe Wink

@ Batman : Nu cred ca vrei sa aplicam regulamntului forumului ca de altfel daca l-am aplica ne parasesti ! Incearca sa ai un limbaj adecvat pe forum altfel nu te vad bine pe aici, ai primit un advertisment verbal deocamdata daca vei continua cu jignirile aici vei primi warn dupa care ban pe forum !


RE: Reclamatie Batman - ddd- - 01-03-2016

Batman si Assasin aduceti o dovada in care l-ați prins cu wall si cu aim. Sau, a da ai dat pika doar asa. Pro


RE: Reclamatie Batman - Batman - 01-03-2016

S-a discutat cu firmilian aseara pe teamspeak, nu avem o dovada clara .


RE: Reclamatie Batman - Firmilian - 01-03-2016

Admin exclus, caz incheiat. T/C