Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Design] Kerosen
Inainte sa-ti dai cu parerea, poate unii ma stiti, poate nu, mi-am pierdut multi ani pe forumuri si ce e aici nu e nici 10% din ce am facut, mai am o groaza, dar mi-e lene. Au trecut 2 ani, la unele mai am PSD-uri, la unele nu. Daca sunt reclame pe aici, sa stiti ca nu mai merg oricum site-urile respective. Daca va plac va mai pun.
[Image: 71SuCQR.png] [Image: z7Z7B8n.png] [Image: bWiQmxq.png] [Image: Ln6FMsS.png] [Image: 4WNc0qv.png] [Image: NC0X2ny.png] [Image: wyBNtlt.png] [Image: I1GQiyF.png] [Image: 5uXHl4H.png] [Image: 6MygHr1.png] [Image: sUgO9fx.png] [Image: tXkF0St.png] [Image: MGYj216.png] [Image: Rj5XeVi.png] [Image: 1DJYKZc.png] [Image: HgrfsPO.png] [Image: djlCmBR.png] [Image: Z7QpTv1.png] [Image: og2kc4F.png] [Image: 0waPNDi.png] [Image: r0YVoRi.png] [Image: cXKbSRC.png] [Image: cfWK2qw.png] [Image: qLFo0LE.png] [Image: s0xE5dD.png] [Image: ZZoOsaY.png] [Image: 9wgB2fC.png] [Image: YdivBkM.png] [Image: X5Y9uUv.png] [Image: 3tkuPek.png] [Image: 4b1qSe1.png] [Image: mI1SK8j.png] [Image: 5Gucajj.png] [Image: 0yKjOVx.png] [Image: iEtdiFS.png] [Image: WDwwD5G.png] [Image: GKybWkE.png] [Image: W3aLYXy.png] [Image: SjwxK9f.png] [Image: Yl1XVwO.png] [Image: VrYyb4h.png] [Image: g4LLcgj.png] [Image: IJig4g1.png] [Image: b0U73lD.png] [Image: vUKQlHP.png] [Image: iMD6hnj.png] [Image: GE6YkVH.png] [Image: TWe9eaI.png] [Image: VSTxOlY.png] [Image: yQxqNIx.png] [Image: XHs5p3C.png] [Image: jqV3V9t.png] [Image: hgAxNPl.png] [Image: 0zUGmSF.png] [Image: mK7l58B.png] [Image: 3aJRMcK.png] [Image: UvzjAWD.png] [Image: g1rylXG.png] [Image: l1CGFT5.png] [Image: cWPEokj.png] [Image: emaj9YI.png] [Image: B7mWval.png] [Image: 3ssZDoz.png] [Image: euK8Cdh.png] [Image: K5XzawI.png] [Image: lJYeLIV.png] [Image: l37PqRa.png] [Image: uLT0d8i.png] [Image: uIOrIBy.png] [Image: 8OKrLZd.png] [Image: eUtAqP6.png] [Image: U0xtxUT.png] [Image: BrmrBVM.png] [Image: 7Sqp2tg.png][Image: 7mgSZxx.png] [Image: 46RWJ2S.png] [Image: vEL5kHP.png] [Image: lv5xKS1.png] [Image: OXA04Kt.png] [Image: ZptJDCp.png] [Image: fxK9CvN.png] [Image: 8MEa1is.jpg] [Image: Tb83rkc.jpg]
Salut ! Îmi plac lucrările tale . Fan al blur-ului.
Cauți un programator/pentester ? Ai vreo problemă cu PC-ul ? Dă-mi PM și te rezolv ! ( click )
Vând diferite. ( click )

"Back to a time when minds were just matter
If you stated opinion then bones would begin to shatter"
(03-02-2018, 12:48 PM)aeae Wrote: Salut ! Îmi plac lucrările tale . Fan al blur-ului.

Salut, iti multumesc, imi pare rau ca este asa inactiv forumul, as mai fi postat.
(04-02-2018, 05:02 PM)Kerosen Wrote:
(03-02-2018, 12:48 PM)aeae Wrote: Salut ! Îmi plac lucrările tale . Fan al blur-ului.

Salut, iti multumesc, imi pare rau ca este asa inactiv forumul, as mai fi postat.

Tocmai de asta n-ar fi rău dacă ai mai posta, mai crește activitatea  ^_^
Cauți un programator/pentester ? Ai vreo problemă cu PC-ul ? Dă-mi PM și te rezolv ! ( click )
Vând diferite. ( click )

"Back to a time when minds were just matter
If you stated opinion then bones would begin to shatter"
bravo, frumos ce faci! succes in continuare
Bump.

Bookmarks

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)