Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Prezentare] NZ.
#1
  • Prenume » Narcis
  • Vârsta » 19
  • Locația » Gorj
  • Ocupație » Hobby-uri și pasiuni » GFX DESIGN
  • Descrie-te în 3 cuvinte »
  •  Serialul/ Serialele favorite »
  • Film preferat »
  • Băutura preferata »
  • Ești fumător? »
  • Automobilul favorit »
  • Ce părere ai despre comunitatea noastră? » Cam inactiva, dar anintirea copilariei.
  • Acordă o notă comunității » Deoarece, imi aduce aminte de copilarie si la modul cel mai serios hai sa fie un 8.
  • Contact » PM
  • Steam ON/ OFF ? » ON
  • Alte detalii » Ioi, ce faceti voi bajetii, inca mai traiti? Daca tot sunteti ON, ce-i cu inactivitatea asta? Acum ceva ani era mult mai activ forumul, hmmm.. Eu sunt in vizita si am lasat campurile necompletate mai sus, fiindca mi se par aiurea "ce bautura preferi" si intrebari de genul, iar cum sunt eu ca persoana puteti observa din ce am scris aici. VA SALUT! 
#2
Bun venit!
#3
NZ . Wrote:Ioi, ce faceti voi bajetii, inca mai traiti? Daca tot sunteti ON, ce-i cu inactivitatea asta? Acum ceva ani era mult mai activ forumul, hmmm.. Eu sunt in vizita si am lasat campurile necompletate mai sus, fiindca mi se par aiurea "ce bautura preferi" si intrebari de genul, iar cum sunt eu ca persoana puteti observa din ce am scris aici. VA SALUT!
cât despre asta, comunitatea s-a creeat pentru un server de hns... în trecut era comunitatea cs1, dar fiindcă s-a dus aceea comunitate, a intervenit asta în locul ei... și acum serveru de hns a murit!

OFF-TOPIC: Bun venit!
[Image: b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png]
HNS.JUCAUSII.NET ~ We OWN you ~
#4
(18-05-2019, 12:24 AM)Mihai.XD Wrote:
NZ . Wrote:Ioi, ce faceti voi bajetii, inca mai traiti? Daca tot sunteti ON, ce-i cu inactivitatea asta? Acum ceva ani era mult mai activ forumul, hmmm.. Eu sunt in vizita si am lasat campurile necompletate mai sus, fiindca mi se par aiurea "ce bautura preferi" si intrebari de genul, iar cum sunt eu ca persoana puteti observa din ce am scris aici. VA SALUT!
cât despre asta, comunitatea s-a creeat pentru un server de hns... în trecut era comunitatea cs1, dar fiindcă s-a dus aceea comunitate, a intervenit asta în locul ei... și acum serveru de hns a murit!

OFF-TOPIC: Bun venit!

Nu a avut nicio legatura serverul de HNS cu redeschiderea comunitatii. Sau cel putin nu stiu eu.
#5
Salut
#6
Salut
#7
bine ai venit


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)