Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Portofoliu]#wein - Back
Am revenit după o pauză ... De când s-a închis cs1 , n-am mai lucrat în PS ... Nu mă luaţi foarte tare . (Sunt Acknowlegde) . Am zis să nu pun vechi , de asta sunt aşa puţine deocamdată . O să-mi încep activitatea cu cât mai multe lucrări cât de curând
[Image: s1nm6iW.png][Image: gTj1X3U.png][Image: LriRKrG.png][Image: hbcuUWk.png][Image: c4ysujX.png][Image: SeORr4I.png][Image: Or2XEVJ.png]
Mie imi plac
Felicitari pentru creatii
Mark Twain Wrote: Nu te certa niciodată cu oamenii proști. Te vor trage în jos la nivelul lor și te vor bate cu experiența.
Dr.House Wrote:Toata lumea minte!!
[Image: prj2kDR.png]
(27-02-2016, 12:05 AM)wein Wrote:
[Image: hbcuUWk.png]
După mine, cel mai reușit avatar. Poate puteai să ridici opaciteatea puțin, dar în rest foarte frumos (blur,culori)

La fel și pentru celelalte lucrări. Felicitări!
[Image: gGIA0zg.png]
---------------------------------------------------------------------------------
[Image: YwR684W.gif]
Septimiu , hm , în sfârșit cineva mai vechi pe care îl cunosc . Mersi de sfat , o să încerc să mă perfecționez pe viitor

New: [Image: g4nLmTx.png][Image: vj0H879.png][Image: 7Ae2W3n.png][Image: xZTXrMI.png][Image: 3DEIZDz.png][Image: Tpo7GtO.png][Image: iTJIapU.png][Image: RaPKS7e.png] 
Aștept părerile/criticile voastre 
Așa da! Foarte frumos.
Blur-ul este excelent.

P.S. Nu-mi mai aduc aminte de tine de pe CS1 Smile) dă-mi un PM. Smile
---------------------------------------------------------------------------------
[Image: mTIcdHs.png][Image: C1I5gxM.png]Fail aici ...[Image: o7OglnX.png][Image: 6iM2UjC.png][Image: 7sHxOpA.png][Image: iCQbBk6.png]
O să încerc și ceva pe render :-?
Frumusele,bravo, tot asa!
Nimic de reproșat Smile) foarte frumoase lucrările. Îmi place că stăpânești bine poziționarea textului. Efectele si culorile selecționate sunt foarte frumoase și bine lucrate.
Aștept să văd cum lucrezi pe render :>
Felicitări și baftă în continuare!
Nu prea vrei să mă mai vezi pe render ... Smile)

[Image: A0EQBaH.png]   [Image: EA8Uj7J.png]
Aștept păreri , sfaturi unde pot corecta
Render : [Image: RTAOoBH.png]
Foarte frumoase !
                                                                               Heart          

Bookmarks

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)