Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Servere gratuite de SAMP !
#61
Au ramas 2 servere libere!
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>
#62
Un singur IP a ramas neocupat!
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>
#63
In continuare avem 2 servere libere, daca (si numai daca) sunteti capabili de a configura si popula un server, va rog sa cititi cerintele si sa postati aici.
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>
#64
Salutare dragi "Jucausii" as dori unul dintre cele 2 servere de Sa-Mp ramase pentru a il administra si pentru a il popula si pentru a face ceva "Baban" din el , in caz ca voi fi acceptat voi crea o echipa responsabila si respectabila de intretinere a acelui server

Cam atat de spus .

P.s: Membri echipei mele isi vor face cont pe forum cand imi vor castiga increderea ( nu are rost sa isi faca cont iar eu sa nu am incredere in ei pentru administrarea serverului)


 
#65
(06-03-2017, 12:32 AM)SoulRobber Wrote: Salutare dragi "Jucausii" as dori unul dintre cele 2 servere de Sa-Mp ramase pentru a il administra si pentru a il popula si pentru a face ceva "Baban" din el , in caz ca voi fi acceptat voi crea o echipa responsabila si respectabila de intretinere a acelui server

Cam atat de spus .

P.s: Membri echipei mele isi vor face cont pe forum cand imi vor castiga increderea ( nu are rost sa isi faca cont iar eu sa nu am incredere in ei pentru administrarea serverului)

Imi dai PM sa imi expui experienta ta in domeniul serverelor de SAMP, eventual si cateva exemple ale unor servere existente create de tine.
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>
#66
A mai ramas un singur IP liber.
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>
#67
In primul rand salut, vreau sa deschid un server numit ,, RPG.Jucausii.Net,,
Am gamemode ffara bug-uri.
Staff or sa fie niste baietii cu care am jucat pe alte comunitati mari
P.S. Am experienta sa-mp/scripting
#68
DNS-ul RPG nu este diponibil.
Support scripting
Support Teamspeak
Support IT

Nu ezitati sa imi trimiteti PM cu orice problema aveti!

#69
Salutare tuturor jucausilor de pe aceasta comunitate !
Vazand o postare de pe facebook, cum ca oferiti servere spre administrare, m-am gandit sa ma bag si eu in aceasta 'afacere' deoarece chiar acum doua zile ma gandeam cu un prieten sa imi fac un server de samp, si plus de asta sunt foarte experimentat in administrarea unui server, la fel si in pawno.
In concluzie, din argumentele de mai sus reises ca as dori un server de samp spre administrare, gamemode si toate cele am eu, doar ca la gamemode mai am de lucrat ceva (lucrez de doua saptamani la el), si am si prieteni cu care il pot intretine.
Am cunostinte foarte experimentate in administrare, si acestia vor face parte din staff pentru a ma ajuta la intretinerea serverului.
Nu in ultimul rand, vreau sa spun ca am urmarit foarte multe tutoriale in fiecare zi, timp de luni intregi pentru a invata limbajul pawno, si cum sa scriptez, de aceea acum am experienta si ma pot descurca !
Multumesc anticipat !
#70
Te astept pe serverul de teamspeak 3 sa discutam.
TS.Jucausii.Net
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)